| BoOmBoOniiiKa a întrebat:

Cum activez apelul video in Orange, mai exact 3G-ul. Adica, am inteles ca trebuie sa apelez *100# si la ramura servicii gasesc 'apel video', insa nu e nici o ramura 'apel video'. Unde trebuie sa dau ca sa activez chestia asta?! sad Fundita!

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In meniul Selfcare *100#, apelul video nu apare daca serviciul este deja activ pe numarul respectiv, situatie care poate fi valabila si in cazul tau. Poti verifica daca serviciul apel video este activ fie prin apel la Serviciul Clienti, fie in contul online (daca ai un cont online activ), sectiunea servicii/apeluri video.
O zi buna,
Orange Helpers