| KittyEyes a întrebat:

Cum adaug o poza pe perete pe facebook fara sa o adaug in album? funda + vot

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Folosesti optiunea "Share". Cum? Simplu... exemplu: Dai click aici http://www.facebook.com/....../photo.php si dai "Share", apoi "Ok". La fel faci si pentru celelalte poze.

| KittyEyes explică:

Ronnix nu vad unde este share

| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Nu poti, tb sa o pui intr-un album.Doar daca este de ex. de la poze pentru zodii. si dai la distribuie...doar daca o distribui in resti trebuie sa o pui intr-un album