| Gentiana a întrebat:

Cum arata o zi obisnuita din cursul saptamanii pentru voi? Dar din weekend?

Răspuns Câştigător
| MysticWayz a răspuns:

Pai : Luni-Vineri:
6:40-trezirea
7:00-urc in masina si plec la scoala
7:15 ajung la scoala
7:17 ajung in clasa si gasesc macar jumate de clasa cu care sa vorbesc...
8:00-incep orele
13/14-se termina orele
14:15-ajung acasa
14:30-teme
17-calculator
22-tv
23-culcare
Si in weekend:
9/10-ma trezesc
11:Mic dejun
11:30-calculator
13-/14-Pranz
14-calculator
15/16-ies in oras la film/pizza/prajitura
19/20-tv
24/1/2-culcarea
Cam asa laughing Sper ca nu am scris prea mult
Funda?

1 răspuns:
| Zuzzy05 a răspuns:

O zi din cursul saptamanii: Ma trezesc la 7 si ma pregatesc de scoala, apoi plictiseala din ore si in pauze distractie fara limitalove strucklaughing. La 2 merg acasa, mananc, fac teme, putin pe mess si la TV, pe TPU. Pe la 10 seara ma culc.

O zi obisnuita din weekend: Weekend-urile sunt preferatele melebig grin. La pc, mai ales pe TPU happy ...nu prea multe pana seara pe la 7 cand ies prin oras love struck.

Nimic deosebit.Nici nu se compara fata de cum era vara da' las' ca vine si ea, pa pa!