| loveisfreedom a întrebat:

Cum as putea sa castig bani pe durata verii? nu as vrea sa impart pliante sau inghetata.sa pot lucra dupa-amiaza pana seara, un job part-time. orice ar fi mai convenabil(mentionez ca nu am 18 ani).de preferabil in Bacau.
de exemplu sa aranjez documentele,sa le sortez, sau munca la birou.chiar si intr-o croitorie sa asez materialele.
funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Incearca-ti norocul la o terasa ceva... ajutor de ospatar sau mai stiu eu ce

1 răspuns:
| EGam3r a răspuns:

Jocuri online de ex: http://proeconomica.com/referrer/gam3r :)