| dyanna a întrebat:

Cum as putea sa-i adreses o intrebare ralucai in legatura cu cateva raspunsuri pe care le-am dat si nu au aparut?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

In josul paginii la ''Contact''.

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Raluca este acest user:
http://www.tpu.ro/utilizator/imxt

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Intra sus la contact si scrie-i.happy
Sper ca te descurci.happy

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cu placere Dyanna... sper ca rasp.meu ti-a fost de folos.
Si eu mc.de fundita.laughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu's chiar ca un vultur... dar am vazut repede intrebarea(imi place sa dau multe refresh-uri) si de aia ti-am raspuns.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Modestia da pe afara...laughinglaughingHai ca nu iti mai zic nimic ca vad ca faci misto de mine...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Bn bn...gata...nu's niciun vultur...sunt uliu si am incheiat povestea!laughinglaughinglaughing

| Bishop a răspuns:

Ii trimiti u mail

| dyanna explică:

Mc.[m! ke].winking

| dyanna explică:

Hei.[m! ke]., o meritai din plin. adica raspunsul tau a fost atat de profund si bine gandit incat m-a fascinat de la prima litera citita.

si acum, sa trecem peste ironie, raspunsul tau chiar mi-a fost de folos + ca a fost foarte rapid. esti ca un vultur: nimic nu-ti scapa.

| dyanna explică:

O, dar cata modestie.

| dyanna explică:

.[m! ke]. nu fac misto de tine (sau fac?) dar tu esti cel care a spus ca "nu esti chiar ca un vultur". nu observi? emani modestie cand respiri. iti iese prin toti porii

| dyanna explică:

Okay okayrolling on the floor

| Little Kid a răspuns:

Pai...in susul paginii...scrie Contact.sau cum a zis m! ke si jos poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe profilul ei si da i un mesaj.

Întrebări recente