| Addaaa99 a întrebat:

Cum asi putea sa dau o petrecere in pijama, suntem doua.plz raspundet epede petrecere e in seara asta

9 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Popcorn, film, perne multe, sucuri, muzicahappy doar 2? mai invita pe cineva daca ai cele enumerate de mine.

| Asiryx a răspuns:

Vorbiti despre: baieti, uitati-va la un film mancand popcorn laughing, vorbiti despre oja, reviste, justin bieber, iarasi baieti, stati pe mess face-ti glume cu altii impreuna, jucativa ceva, vorbiti despre trairile voastre ...cam atat imi vine in minte

Pfff si cand te gandesti ca sunt baiat worried

| Radu_8381 a răspuns:

Du-te la magazin cumpara o cartela activeaza o optiune si trimite sms-uri la toata agenda big grin

| Dipsy a răspuns:

Daca chiar sunteti prietene nu aveti nevoie de planuri, pur si simplu prezenta e pe primul plan. Dar daca nu va trece nimic prin minte, puteti incerca sa faceti karaoke. Intrati pe youtube si scrieti acolo de exemplu: Karaoke Jonas Brothers

| Dipsy a răspuns:

Funda?

| axelmatei a răspuns:

Aaa...sunteti 2 fete. in 2 nu-i petrecere laughing si depinde de varsta. daca aveti 2 ani whoo mama ii petrecere aia daca aveti 16 ani chemati toata agenda din telefon specificand fiecare aduce 2 sticle de bere / 1 de vin / 1 de whikey big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum se dastraight face distrativa... vb despre ce va place si happy Incercati lucruri amuzante precum rujativa legate la ochi ( din desenelaughing ) ascultati muzica...

| Bubbles a răspuns:

Va uitati la filme, mancati popcorn, discutati despre baietii de la scoala, barfiti colegele...