| Villy0po a întrebat:

Cum ce as putea sa curat lentilele ochelarilor (de vedere)? Ii am de 3 zile si chiar daca ii sterg cu carpita speciala, lentilele lor raman la fel de " albicioase" parca ar fi murdare mereu. (Nu am pus sau pun mana pe lentile si ii sterg regulat...dar fara prea mare rezultat). FUNDA!

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cu apă și săpun

| tr3ig a răspuns:

Faza stii care e? ia pune pe cineva care vede fara ochelari sa se uite la ei, si sa iti zica daca vede acelasi lucru ca si tine, e posibil sa fie altceva, e posibil sa vezi doar tu asa ceva, pana te acomodeziwinking

| KatPaw a răspuns:

Eu ii curat cu servetele speciale pentru lentile, ecarnul telefonului/laptopului etc. Se gasesc cam peste tot, eu iau din Carrefour.

| bublic111 a răspuns:

Incearca cu alcool sanitar