| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a întrebat:

Cum downloadez imaginea asta www.killerjo.net

7 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

rolling on the floorfaci un printscreenwinking uita-te deasupra butonului insert de pe tastatura, intri in paint si dai paste, decupezi ce te intereseaza si gatawinking... daca nu poti sa salvezi imaginea

| tycy a răspuns:

Nu este o imagine, este un video facut in flashplayer.Deci nu prea ai cum sa il descarci

| NoGooDy a răspuns:

Hahaha, ce glumă bună! Eşti fericit? Intră lumea acolo şi se sperie. Poate stau prost cu inima, mai şi fac infarct sau, Doamne fereşte, mor...

| radanpetrica a răspuns:

Trebuia sa ma speri?
Uite ca nu am avut sunet la calculatorlaughing
chiar vrei imaginea aceea?
incearca cu comanda print de la tastatura, apasa print si executi paint iar in paint apesi ctrl+v, si ii dai salvare!

| radanpetrica a răspuns:

Apesi butonul de print screen de la tastatura, mergi in paint si dai control + v (apesi pe control si apoi v).ai algei optiunea salvare.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Ba esti prost? daca se uita un om de 55 de ani sau mai mult pe ce ai dat tu ca s ate ajute? omu ala face infarct ma omule.

| andree_5411 a răspuns:

Ce gluma proasta...