| Denysukaaa a întrebat:

Cum e vara si este mare plictiseala afara ..nu aveti cateva idei in legatura cu ce as putea face astazi? Vreau sa fac o lista cu niste activitati ca atunci cand eram mica...de exemplu sa fac poze etc (nu mai am idei)
Funda! :*

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Apuca-te de videoblog e super!

| Denysukaaa explică:

Merci mult! ..Si da, chiar ma plictisesc!

| inpauza1org a răspuns:

Iesi cu prietenii si joaca carti pe pedepse, un picnic, sa va uitati la un film mai multi. Daca e cald sa iesiti sa va udati. Sa jucati jocuri gen adevar si provocare. etc.

| StefYmic a răspuns:

Te poti uita la Film, Stai un timp pe FaceBook si asculti muzica, Iesi cu prieteni intr-un local linistit sau un loc linistit pe afara unde povestiti mai multe si mancati seminte, Faceti cumparaturi.