| TheExpert01 a întrebat:

Cum este Cabal Online? Este misto? Merita jucat? Cat % este de greu dupa tine? Cat % ti-a placut l-ai recomanda altor persoane? Cine RASPUNDE cel mai mult la intrebari:::::d FUNDA SI VOT LA TOTIIII

Răspuns Câştigător
| alexolis1 a răspuns:

Cabal este un joc super. are o grafica buna si nu este asa greu. l-am recomandat multor prieteni dar se plangeau ca este in limba engleza. merita sa-l joci 90%winking. bft! funda?

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Eu zic ca e fainut, am jicat si eu mai de mult

| DrDeath a răspuns:

Este urat deoarece este 80% foarte greu.Sunt multe misiuni de facut si trebuie sa inveti foarte mult inainte sa te apuci serios de jucat.Eu joc de 1 an si inca nu stiu destule in ca sa fiu bun.
M-am lasat de joc acum 2 luni pentru. ca am zis ca nu merita.

| Lolaaaaaaaaa20 a răspuns:

Este foarte bun
Merita jucat.
Pentru mine este foarte usor
L-as recomanda 100% altor persoane
:X
Dami funda si vot:*