| Slavic a întrebat:

Cum fac ca la counter strike 1.6 sa am ţintă la awp?

5 răspunsuri:
| dtte a răspuns:

Daca tot iti place Counter-ul, de ce nu incerci sa joci si sa castigi prin forte proprii? Pentru ca din cate stiu eu, ca sa ai tinta la awp trebuie sa incalci niste reguli si sa joci codat!(ceea ce nu mi se pare corect)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ajungi un jucator bun joaca la deffaultwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google tutoriale cs si iti spune acolo cum sa nu ai lag cum sa faci tinta mica si alte din astea si nu-i nici un cod! ceauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate asta caut si eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu nu stiu da altii stiu daca afli zi-mi pe email catalin_luptatorul_2008