| lollitha a întrebat:

Cum fac misiuni la gta san andreas
am ajuns la misiunea cu masina unde trebuie sa faci masina frumoasa si apoi imi apar niste sageti si nu stiu cum sa trec mai departeangryangry

Răspuns Câştigător
| ionutzz1994 a răspuns:

Acolo trebuie sa apesi pe numerele din partea dreapta a tastaturei(num lock)sageata dreapta va fi 4, sageata in sus va fi 8, sageata in os va fi 2 si in stanga 4. Sper ca iti va fi de folos. Funda?

66 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spuneti si mie ce jocuri horror ati jucat eu am jucat land of dead si sufferin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa mie imi mere in rluare la alea naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la cj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dansezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super simplu da debea acolo esti? eu deja l-am ter de 4 ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum ma poti ajuta
cred ca stiu cum pe 8 6 2 4 si o sa iti apara si in colturi si aperis 48amundoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica la cesar vialpando acolo am ajuns si eu dar nu pot s-o fac dar apasa pe 2 si pe sageti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebue sa apesi sageata pe care to arata la cercul din mijloc, asa faci la toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa trec de misiunea las vegas unde trebuie sa recrutezi 2 oameni la mine nu erge sa ai urc an masina ma puteti ajuta ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa apesi sagetile corespunzatoare exact cand sunt in mijlocul cercului si sa faci mai multe puncte decat adversarul, si trebuie sa fii forte calm daca vrei sa termini jocul sa poti fi liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie mai intai de toate sa ai bine setat vehicle control iar de abia apoi poti face bine misiunea. Eu am facut-o de 15 ori ca sa-mi iasa. daca mai ai intrebari la gta s a putem vb pe mes.ID meu este calin.radar

| monocont3 a răspuns:

Daca nu reusesti sa treci intri pe http://www.gtasavegames.com/savegames/San_Andreas si acolo apar mai multe nume de misiuni dai pe una sa o descarce dezarhivezi ala si dupa aia te duci la tine in ce in documennt and seting numele si dupa aia my document si dai pe gta san andreas user fill acolo sunt si salvarile facute de tine si pozele facute cu camera foto in joc sa pozele cu sniperu daca are la galerii acolo bagi ala din archiva chind iuntri pe joc amare salvarea si joci succes da si mie vot plizz :

| slibo a răspuns:

Ca sa faci misiunea lui Woozie(W pe harta) trebuie sa ai lung capacity la maxim. Frate cititi ce spun ca sa va dati seama.Ca nu este grea Engleza

| rivaldo900 a răspuns:

E simplude pe tastele 4, 6, 2, 8 parca

| rivaldo900 a răspuns:

Ma ajuta si pe mine cineva va rog mult am o problema tot in gta san andreas este vorba despre misiunea learning to fly este la a 3 proba acea in care zbori cu avionu dar se lasa in jos si nu o poti lua cerculetele rosii ma ajuta cineva?

| aditzu03 a răspuns (pentru ionutzz1994):

Eu fac cum trebui acolo dar nu-mi merge cica oponnent 2000 si ceva si eu de-a bea 100si ceva

| cristivicol a răspuns:

Ce pierdere de vreme sa stai si sa treci misii eu stiu cum sa treceti gta intr-o ora n-o sa va explic cum sa faceti dar intrati pe siteul acesta:http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| bogdanbunu a răspuns:

Trebuie sa apesi pe butoanele din dreapta care arata in fata apesi pe 2 in spate 8 in dreapta 6 in stanga 5

| Tudor_Maria_1996 a răspuns (pentru ionutzz1994):

Si nu merge, eu am incercat de multe oro in acelasi timp si nu merge

| Tudor_Maria_1996 a răspuns (pentru anotherchild):

Dar cum pot sa trec de plaja, pentru ca si acolo este greu si vin prea repede sagetiile!

| Tudor_Maria_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da trebuie sa dansezi pe ritmul sagetiilor dar tot acelea din dreapta ca si la masina aceea;

| TeoMatei5 a răspuns:

Pai cum ar fi sagetile doar ca folasosti numerele din dreapta adica (8, 4,6, 2)

| Fronea_Fronea_Corina_1974 a răspuns:

Stiti cum se pe laptop ca pe calculator stiu ziceti-mi si mie plz (dau funda)

| Fabius_Stancioni_1998 a răspuns:

Buna am ajuns la misiunea monster si colo imi arata sa o fac in 6:30 si nu pot ma poate cineva sa ma ajte sa o trec?

| Fabius_Stancioni_1998 a răspuns:

Pai te misti de p numerele din dreapta, cand ajunge sageata in cerc apesi p numarul care trebuie. de ex sag. stanga cand e in cerc apesi p 4.

| Tilinca_Marius_1975 a răspuns:

Buna,ma poate ajuta cineva la misiunea cesar viaplando de la Unity Station?

| AgentKiller22 a răspuns:

Lasate de GTA SA e prea tare pentru tine rolling on the floor e cea mai pff misiune

| AlexisZLS a răspuns:

Schimba controalele.Asa am facut eu si am reusit-o

| MRmariusica a răspuns:

De pe 4, 6, 8, 2 controlezi. Exemplu:
daca sageata iti arata in dreapta apesi pe 6 adica butonul din dreapta.Iar cand sageata ajunge in mijlocul cercului acela tu faci pe o tasta. Adica daca e in sus tu faci pe 8 care inseamna sus.Dar...nu cifrele de sus si cele din dreapta.