| Kijk a întrebat:

Cum fac o arhiva cu winrar ca la dezarhivare sa ceara parola. Vreau sa-mi spuna cineva pas cu pas!

Răspuns Câştigător
| Atlas a răspuns:

Selectezi fisierele care le vrei arhivate, click dreapta-"add to archive", in partea de sus a ferestrei care iti apare ai tabul "advanced"-click pe el, in partea dreapta central ai optiunea "set password", apesi si iti vei introduce si reconfirma noua ta parola pentru arhiva fisierelor selectate. Bafta!

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Click dreapta pe un fisier/folder, apoi "Add to archive", apoi dai pe tabul Advance, si pe la mijloc in dreapta ai "Set password". dai click pe buton, in prima casuta scrii parola, iar in a 2-a o repeti, apoi ok si iar ok, si gata. happy

| Des13 a răspuns:

Am facut o mica imagine cu pasii ce trebuie sa-i urmezi: http://img33.imageshack.us/img33/8171/arhivaparolata.jpg
sper sa te ajute :)