| BeatrICEBEA a întrebat:

Cum fac sa fur la BarnBuddy chiar daca cainele are de mancare? Pun aceasta intrebare deoarece am o vecina care fura de la mine chiar si atunci cand cainele are de mancare.Este vreo schema ceva? Trebuie sa mangai cainele?
Astept raspunsurile voastre!big grin
Funda!

Răspuns Câştigător
| Eyleen a răspuns:

Pai inainte si mie imi fura un vecin dar de cand mi-am schimbat catelul tot cu unul de 100de monede nu-mi fura nimeni.De recomandat ar fi sa iti achizitionezi un pitbull pentru ca asa esti sigur ca nu te va fura. Iar pentru a face rost de credit trebuie sa cultivi multe legume si flori pentru a castiga cupe

Sper ca te-am ajutat!(Fundita?)

1 răspuns:
| Piㄨㄨy a răspuns:

Pai depinde de care caine are vecinulbig grin
daca are gri, poti fura, dar trebuie sa insistihappy
daca are de alt fel, nu vad cum ar putea sa furi, fara sa pierzi monedebig grin
exista anumite trucuri prin care sa mituiesti cainele vecinului, dar acestea for aparea mai tarziutongue
sper ca te-am ajutatbig hug
funda?puppy dog eyes
f