| PrincessConsuela a întrebat:

Cum fac sa primesc mail cand mi se raspunde la o intrebare?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bifeaza optiunea urmareste intrebarea, optiunea este sub Continut obscen/ilegal de la fereastra pentru raspunsuri. Numai bine!

| sweet_1526 a răspuns:

Nu cred ca vei putea face astabig grinbig grinbig grinbig grin

| Klaw_5686 a răspuns:

Cand srii o intrebare noua mai jos este un patratel langa care scrie sa primesti un e-mail daca ti se raspune la intrebare. Bifezi acel patratel!

| LuLu a răspuns:

Atunci cand adresezi intrebarea, undeva jos este scris " Doresc sa fiu notificat pe email cand apar raspunsuri (Aceasta facilitate este disponibila doar pentru userii care au adresa de email confirmata)". Daca bifezi, atunci cand cineva iti va raspunde vei primi mail.