| Claudiu44 a întrebat:

Cum fac zooroni la zoomumba urgent ofer

3 răspunsuri:
| ღCARMELAღ a răspuns:

Zoo roni nu se castiga ci se cunpara

| popadenys00 a răspuns:

Nu sunt dar itit spun o smecherie, deci: eu unul asa am facut, dai mersi 1 SINGURA DATA (pentru.ca apoi te taxeaza) cu textul,, BIG 6013786" LA 1395.Prima oara e gratis, apoi iti ia 2.euro,dar rasplata este 65 zooroni si o incercare gratuita la roata.Eu asa am facut. Dupa sms, dai log out si intri iar.bafta.Astept Funda!

| KennyLee a răspuns:

Pai Claudiu, si eu joc de asemenea ZooMumba si am level5.Dar pentru intrebarea ta, exista doar un raspuns.Ca sa obtii zooroni trebuie sa platesti bani in functie de ctai vrei tu.Asta se poate face la provident sau la alta banca.N-am incercat, dar stiu ca asa e
deoarece asa spune in regulile jocului. Poti sa schimbi zooroni in zoo parale:1 zooron-10 zooparale, dar nu si invers. Sper ca te-am
lamurit despre un secret al Zoo Mumbei.