| JsBeibDOLL a întrebat:

Cum faci bani pe ladypopular/(pentru a te duce la solar, a ta machia)? fundita

2 răspunsuri:
| Mariidc a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa faci un curs de bucatar.Si sa mergi in club sa iti cauti un prieten care iti va da puncte si dolari in fiecare zi.cam asta e.

| GabrielaIoana a răspuns:

Joaca si soramea jocul asta are 11 ani tongue Din cate am inteles de la ea trebuie sa te duci in club si sa filtrezi pentru a gasi un iubit care iti da o suma de bani pe zi tongue si urmezi un curs (ex. Bucatar, coafor) in functie de Hq si dupa aceea te duci la serviciu zilnic timp de 8 ore si castigi bani.si parca mai sunt si niste jocuri care daca le joci si castigi iti dau bani happy eu atata stiu de acest joc sper ca am fost de ajutor