| Roland99 a întrebat:

Cum imi pot face noua pagina de facebook mai cunoscuta, adica sa strang mai multe like-uri?

Răspuns Câştigător
| Siberiian a răspuns:

1. Strange un numar mare de prieteni pe facebook si anuntai de aceasta pagina.
2. Poti face reclama prin email, prin messenger, sa iti pui la status link-ul, etc.
3. Sa le spui prietenilor, celor de la scoala despre acest site.
4. Sa fii un bun admin, sa improspatezi zilnic pagina.
4. Facand reclama pe bloguri, forumuri, etc.

9 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

Iti spun eu, nu ai cum decat prin schimbul de like, cand o sa faci 10.000 o sa poti sa faci publicitate cu paginile mari, sau sa postezi si sa astepti mult timp pana mai da cate unu like... happy

| Feitan a răspuns:

Sall stiu ca nu raspund la intrebare si te intreb ceva:
Cum ai facut pagina de facebook pentru likerui:? adica cum se face ea normal sau e un mod special?

Răspuns utilizator avertizat
| catalinutzu95 a răspuns:

Zi-mi numele pagini tele si iti zic si eu si ne facem reclama.da-mi add la c4ta_llyn95 daca vrei

| burlacuandrei92 a răspuns:

Adauga gratis aici reclama ta >>> www.reclamagratis.eu

| AleKkKs a răspuns:

Pai pentru inceput ai putea strange un numar mare de prieteni happy (funda?)

| ancuta96 a răspuns:

1.Strange un numar mai mare de prieteni
2.Da -le la randul tau si lor likeuri.
3.Anunta-ti si colegii
4. Posteaza lucruri cat mai interesate
5.Sau daca te pasioneaza facebookul creeaza-ti singur sau cu niste prieteni un fan page pentru o vedeta (funda)puppy dog eyes

| Stylle_Venera_1990 a răspuns:

Sa promovez salonul

| Stylle_Venera_1990 a răspuns:

Promovarea salonului si serviciilor.