| Cortex a întrebat:

Cum imi pot face vocea mai groasa? nu pe perioade scurte, tot timpul

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ai rabdare, o sa ai o voce suficient de groasa cand iti vei schimba vocea. La baieti se intampla asta in perioada pubertatii si adolescentei. In rest - orice altceva ai face (fumatul spre exemplu) - poti sa te imbolnavesti si oricum nu are efect imediat, in schimb peste vreo 10-15 ani ai fi vrut sa nu te fi apucat ca nu se auzea vocea ca dintr-o caverna.

4 răspunsuri:
| Laviiiiii a răspuns:

Bea redbul

| ALEXTZU a răspuns:

Fumeaza

| LIvIU_4099 a răspuns:

Foloseste se 2 ori pe zi heliuwinkingMult succes

| xFσxxi a răspuns:

Incepe sa fumezi...laughing