| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Cum impresionezi pe cineva? Cum faci sa te placa?

3 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Prin a fi tu!
Fara secrete. fara nimic! Doar personalitatea ta, ideile tale, gandurile tale!
Fii natural/a!
:*

| marianastepan a răspuns:

Uite ceva care cu adevarat lucreaza, il ignori si gata.o sa vada ca nu-i dai atentie si el singur iti va da.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la caz la caz: o persoana linistita nu te va placea daca te dai in stamba in fata ei si mai sufli fumul de la tigara in nas, fara ca el/ea sa suporte lucrul acesta. Daca vrei sa ipresionezi, fii amuzanta, intotdeauna va merge. In rest, fii tu insati, altfel vei dezamagi cand celalalt isi da seama ca nu esti asa cum credea el(ea) ca esti de fapt... Poti, daca ai amanunte despre o persoana anume, sa te folosesti de ele, daca ii place un joc sa anunti ca esti la un level superior, daca ii place o anumita muzica, sa incepi sa fredonezi ceva, aparent involuntar, etc. Totul depinde de tine, cat de originala esti, iar faptul ca nu te intereseaza parerea celorlalti despre tine, iti va da un bonus! :*