| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti faci site de download?(legal)

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Depinde ce vrei tu sa postezi pentru download...nu ai voie orice!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Faci un site, il postezi pe net.
Incarci fisierele ce oferi pentru download si incluzi link-urile fiecaruia pe pagina, unde le doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reaq stie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poze, filmulete cu jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac site pentru metinu meu? ziceti-mi la id venom_invasion. mersi mult.

| dNNb a răspuns (pentru anonim_4396):

Da si eu as vrea sa fac un site de download pentru cs-ul meu dar problema este ca nu stiu daca ma poate ajuta cineva AD ID samuel.groza@yahoo.com plzz sa ma ajute cineva.

| dNNb a răspuns:

Da si eu as vrea sa fac un site de download pentru cs-ul meu dar problema este ca nu stiu daca ma poate ajuta cineva AD ID samuel.groza@yahoo.com