| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma pot juca cu mingea? Ma joc adeseori singura si nu am nimic special ca cosul de basket etc. Am o simpla minge cum ma joc cu ea? ceva mai nou nu sa o arunc in sus si sa o prind sau sa o trantesc de pamantlaughing altceva mai stiti?

Răspuns Câştigător
| Sofffie a răspuns:

Si eu ma jos singura cu mingea, o sa sune cam ciudat cum majoc eu, dar poti incerca si tu.

Deci: Luam mincea frumos si ma jucam volei cu peretele in casa, dar sa fie mai competitiv ma dadeam drept doua persoane. Faceam o lista si scriam scorul la fiecare de cate ori reusea sa joace volei cu peretele fara sa o scape. Faceam antrenamente, pe urma meciuri finale.Si acele doua persoane unna eram eu una cineva de exemplu pe care nu o suport. Dadeam tot ce era mai bun la amandoua persoane.

Stupid dar imi place, chiar inainte s-a deschis calculatorul am luat mingea si am inceput sa ma joc cu ea.laughinglaughing

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incerci sa te joci cu altii, nu singura. crede-ma, e mult mai bine.

| Sofffie a răspuns:

Daca tot nu ti-a mai raspuns nimeni.nu-mi dai si mie o fundita?hee hee

| Alien a răspuns:

Nu stii sa te joci?
Vai de noi.,.,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand eram mica, imi faceam temele prima si ieseam la joaca. Pana veneau prietenii mei, jucam un fel de basket, la barele alea de la locul de joaca. Dadeam cu mingea si incercam sa nimeresc intre ultimele 2.