| DanyXhell a întrebat:

Cum o sa fie vremea in urmatoarele zile? Acum in Sighisoara e atmosfera placuta, este partial innorat, caldut.
Nu prea am incredere in site-urile astea!
Deci, dupa parerile voastre
Funda!

8 răspunsuri:
| Hăgiul a răspuns:

Oricum ar fi trebuie sa te bucuri. Cine stie, poate maine e seceta, poate maine-i potop.

| PufarinaXD a răspuns:

Aca ai un telefon performant, de preferat cu net, descarca o aplicatie care se foloseste de gps si iti indica exact locul si vremea. eu am un tel LG optimul me si e cu sistemul android, pentru tel meu e compatibila o aplicatie care se numeste,, news and weather''' incearc-o.

| deea_4470 a răspuns:

Pai daca nu ai incredere in site-uri, cum sa ai incredere in noi? Doar nu suntem meteorologi.
Mai cauta pe net sau asculta o prognoza meteo la Tv.

| AprilSundayMorning a răspuns:

Vremea in sighisoara si maxima (grade)

astazi va ploua maxima de 23 de grade
joi va ploua putin maxima de 22
vineri va ploua in prima parte a zilei cu max de 24
sambata ploaie si max de 19
duminica ploi scurte max de 21
luni inorat dar si soare max de 22
marti partial insorit max 26
miercuri ploaie (sad) max 24
joi soare max 27
vineri cald si insorit max 29
sambata ploaie dupamiaza in rest soare max 29
duminica ploaie max 27
luni ploaie max 27
marti ploaie max 26
miercuri cald cu ploi scurte max 29

| Starwars a răspuns:

Dupa parerea mea, va fi foarte naspa.De cateva zile, nu iese soarele si este o atmosfera ploioasa.Ba ploua, ba se opreste.E naspa. Noptile ploua ...Aici in Ploiesti.

| dori_2337 a răspuns:

Innorat si ploi, la Cluj cel putin sad

| Andreea_1829 a răspuns:

Vremea din Sighisoara, doresti?

| Andreea_1829 a răspuns:

Cred ca pana maine va fi in continuare ploaie...iar dupa se va incalzi treptat...(parerea mea)