| sloan30bianca a întrebat:

Cum pot afla facebook-ul unei pesoana daca stiu id-ul de mess, dar nu o am in lista de yahoo?

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa-i scrii numele pe facebook, cel mai probabil o vei gasi, nu e nevoie de id, ci de numele ei prorpiu

| LoStEyEs a răspuns:

Sti unde cauti acolo, la jocuri si toate chestiile sau persoane? te duci acolo, scrii id-ul lui, si dai enter. daca chiar are facebook pe id-ul ala iti va apareawinking

| Liptonel a răspuns:

SIMPLU. scrii id-ul in casuta de cautare urmat de : @yahoo.com tongue.Si vei gasi persoana dorita. Sigur merge, am incercat si eu de vreo 2 ori.

| mary_1175 a răspuns:

Auzi intra aici: http://www.yahoostatus.ro/ scrii idul persoanei respective, si jos o sa-ti apara daca adreesa de facebook sau hi5.pup

| Floare_Dacian_1971 a răspuns:

Amylee_lasc@yahoo.com