| deefny_8061 a întrebat:

Cum pot atrage norocul?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ceva nu se atrage ci se descopera de la sine cum trebuie sa iti aplici calitatiile pentru a avea succeswinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Esti norocos sau nu din nascare! Dupa cum ti-au ursit ursitoarele!

| Razvan a răspuns:

Considerand ca nu exista

| Alexandru a răspuns:

Nu exista retete sau metode de a-l "atrage". Singura persoana care poate actiona in acest sens esti tu.De tine depinde daca ai noroc sau nu, noroc pe care tu ti-l poti face. Norocul si ghinionul se lasa asteptate in functie de ce faci tu, de cum iti harazesti fiecare zi.

| Icsulets a răspuns:

Ai uitat s spui ca dai "funditabatting eyelashes"laughing) asa ca nu iti spunphbbbbt

| cîrne a răspuns:

E o vb care zice ca norocul ti-l faci singur.stii, nu-i chiar departe de adevar. un prim pas ar fi sa ai mai multa incredere in tine. tine mai mult de autosugestie.

| watchmen a răspuns:

Il bei si poti alege din:
-noroc la 05l
-noroc la 1l
-noroc la 2l
-noroc la 3l(doar pentru cine vrea sa castige la loto)

| nikolikky a răspuns:

Nu stiu? dar stiu cum poti afla ca il ai.Stai in mijlocul soselei si daca dupa o jumatate de ora nu te carca nici o masina sau nu te aresteaza politia, ai noroc.rolling on the floorrolling on the floor

| Alina21n a răspuns:

Unii nu cred in asemenea lucruri, dar daca tu crezi... nimeni nu ar trebui sa comenteze!
Apoi, exista mai multe "vorbe" pentru noroc, cum ar ca atunci cand vezi o pisica sa te dai 3 pasi inapoi, sau ca atunci cand o pasare isi face "treaba" pe tine o sa ai noroc. Dar sunt si vorbe ca sa nu ai noroc, cum ar fi ca daca un copil sub un an se uita in oglinda, el va muri! Deci succes cu arici vei incerca!

| deefny_8061 explică:

Dau funda!

| deefny_8061 explică:

Dau fundita.