| lolyalexa a întrebat:

Cum pot debloca celelalte caractere pe Naruto Arena? Adica am vazut de lvl 1 care aveau deblocati...

Răspuns Câştigător
| Kanpeki a răspuns:

Poate cei de level 1 aveau odata un level mai mare si au avut asa multe pierderi incat au scazut pana la level 1 sau poate si-au deblocat caracterele cu chat engine pentru naruto-arena. E mai bine sa iti deblochezi caracterele prin munca decat cu hackuri tongue Ca sa deblochezi caractere trebuie sa indeplinsti misiunile respective happy Ce level ai?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Maier_Roby_1996 a răspuns:

De unde iau hack soul arena?
am cont lv 21 am 78 charactere