| xxxNUMExxx a întrebat:

Cum pot decupa o peroana pe photoscape sau daca nu mege pe ce alt program as putea sa decupez peroana in afara de photoshop si pizap

3 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Gimp.

| kitten95 a răspuns:

Intri in proram, mergi la editor, pui poza si acolo sub poza este sectiunea crop. dai pe ea, o sa apara un patrat in mijloc(sau poate un oval daca il selectezi pe ala din setari) si il misti cum vrei. apoi dai crop sau save crop. Funda?big grin

| xxxNUMExxx explică:

Am gimp si nu-mi place si amincercat la photoscape cop dar nu decupeaza doar persoana daca aveti altceva big grin