| RainUmbrella a întrebat:

Cum pot descarca filme cu videoclip de pe youtube? Dar ceva online si gratis daca stiti! Funda!

Editata: Scuze n-am pus aceasta intrebare la filme/seriale pentru ca ce vreau sa descarc nu e chiar un film.

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

In firefox instalezi add-on-ul download helper si cand intri pe youtube iti apar 3 bulinute in derptul numelui melodiei dai clik pe ele si gata

| Diiiaaa a răspuns:

Buna RainUmbrella.

De aici poți să descarci clipuri de pe youtube www.keepvid.com.
Mie mi se pare cel mai bun site de unde poți descărca clipuri de pe youtube.
P.S : Sper că am înțeles întrebarea.

O zi bună să ai!

| Ryuk751 a răspuns:

Downloadeaza youtube downloader.la acest program ai si converter.

| cristi2011 a răspuns:

Vezi aici: http://www.vide.ro/category/muzic%C4%83 poti descarca orice melodie gratuit.

| DaKota_9238 a răspuns:

Pt a descarca de pe youtube poti folosi programul vdownloader. Te pup:*