| lolo23 a întrebat:

Cum pot face ca atunci cand pun cartela SIM a unui telefon in altul, sa apara contactele (numerele de telefon) si in noul telefon in care este introdusa cartela? Mersi tongue

Răspuns Câştigător
| D[:x] a răspuns:

Inainte sa muti cartela dintr`un telefon in altul trebuie mai intai sa salvezi contactele in cartela simbig grin

succes!

8 răspunsuri:
| lolo23 explică:

Multumesc tututor tongue

| Adelina04 a răspuns:

Pai umbli la setari la contacte cand SIM-ul este introdus in primul telefon si alegi sa muti contactele din telefon pe SIM

| Cristinaaa a răspuns:

Cand salvezi numarul respectiv ai doua din alea: telefon sau sim eu aleg sim, sa se memoreze pe cartelawinking funda?

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Buna, cand ai salvat contactele ai salvat pe telefon si trebuie sa bagi cartela in telefonul in care ai salvat contactele si sa le muti pe cartela. fundita?

| nimenidenicaieri_1243 a răspuns:

Copii numerele de telefon in sim si gata

| Adella92 a răspuns:

Numerele de telefon sunt salvate in telefon nu in cartela sim

| enya_2479 a răspuns:

Numerele de telefon apar si in noul telefon in care ai introdus cartela doar daca acestea sunt salvate si pe cartela big grin

| just me_3620 a răspuns:

Dai mutare contacte din telefon pe sim...sau ca sa le ai si in tel si p cartela dai copiere contacte.winking