| XooTzZah a întrebat:

Cum pot face Credits in IMVU? Am incercat Spin Free dar cand dau click pe link ma duce la pagina "Earn Credits". Dau fundita cui Imi da cel mai folositor raspuns

6 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Sunt experta cand vine vb de imvu pai asa poti sa faci credit : Invitati iti dai tie iti faci cont pui un prieten sa intre si pac pac 1000 sau cu animalul sau cont pe yearbook facebook eu asa fk credit alte smecherii nu mai stiu scuzebig grin sper sa te ajute si mai era un site cu imvu mafia mergea sa faci 500 pe zi dar nu mai mere big grin imi dai si mie fundita? te rogrolling on the floor

| Cuuukii a răspuns:

laughinginni ce zici tu e ceva ce toata lumea stierolling on the floordaca nu stii smecherii gen ca mine.laughing

| Cuuukii a răspuns:

Iti trebuiesc 2 pc-uri a unor 2 persoane(astea ajuta ca sa nu fi depistat,pentru ca trebuie id diferit).Persoanele alea isi fac cont cu email-uri false,dar parolele trebuie sa le memoreze.Cand primesti email dai de doua ori click pe yes.dupa aia schimbati conturile intre voi...vorbiti putin pe imvu(cam 1,2 min)si ai 1000 sau 1500 parca.Dar risti daca faci asta...poti fi prins cu prea multe conturi si sa iti blocheze pagina de imvu.pentru scurt timp.gen advertisment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaai tu esti Alexa? ai o gramada de bani. ce intrebare ai pus laughing is eu brooo tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CaramelFusion
Asa nu se intampla mie de vreo 2 luni.
Nu mai pot sa fac conturisigh
Asta elaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sys cf ce ai ajuns baaa =]]