| IIIx333III a întrebat:

Cum pot face fum in casa? Sau macar... miros de fum...sau un pic de ceata. Nu vreau sa cumpar aparat de facut fum, pentru ca nu am bani, dar vreau sa incerc sa fac fum prin alte metode. Mersikiss.

P. S. imi trebuie fum pentru petrecerea de Halloween, deci, daca imi puteti da si niste sfaturi, ar fi binevenitewinking.

Bye!

7 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Benzina + chibrituri. Arunci benzina pe covor si apoi aprinzi un chibrit. Nu doar fum vei avea, dar va arde toata casa. Sper sa te multumeasca. Iar pompierii se vor distra cu tine de halloween.

| Doddel a răspuns:

Fumeaaza un cartus in casa. cu geamurile inchise. o sa fie ceata exact cum vrei

| αŁз a răspuns:

Da foc la casalaughing

| AdelinaC a răspuns:

Incearca sa arzi niste hartie in camera dar vezi sa tii hartia pe o farfurie de portelan ca sa nu ia foc toata casa.Metoda asta o sa lase si un miros de ars in camera(daca asta vrei)cu conditia sa nu aerisesti ca altfel iese mirosul

| NoAntidote a răspuns:

Ia incearca cu faina.si cu un uscator de par.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau daca ai soba tine putin usa deschisa ca o sa moara lumea.cred ca si la propriu si la figurat

| MeAdrian a răspuns:

Dintr-o minge de ping pong o spargi, o rupi bucati asa mai mari, o invelesti in staniol de la o ciocolata. da ii lasi un pic de varf de minge afara ca sa ii dai foc. rezulta fumigena.bafta