| rambo12 a întrebat:

Cum pot face o pusca din tevi de plastic? doar pentru joaca. si cu ce pot trage?

4 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=eBdqCI7-np8
Tot pe youtube sunt mai multe clipuri cu diverse arme artizanale.

| LordBolton a răspuns:

Cumperi o teava de pvp o finisezi daca vrei (dai cu banda izolatoare, faci manere etc.)pot trage cu cornete simpe din hartie sau sa pui in varf ace...

| robytzu96 a răspuns:

Pai potii lua o teava de se foloseste la instalatiile de apa numita pexal. Faci sagetii, le bagii si sufli... De ex: Daca vrei sa se prinda in ceva potii baga un bold in capul sagetii de hartie laughing Eu asa fakeam am dat din fata blokului pana la etj 4 si a ramas prinsa in rama de la geam

Întrebări recente