| danaalexa a întrebat:

Cum pot folosi coduri cs?

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Depinde de server, versiune de joc si coduri. Daca vrei sa folosesti coduri intr-un joc, atunci joaca-te single player, nu iti bate joc de altii. Sunt oameni care vor sa se simta bine, e un joc reusit, iar codurile strica tot, pentru toata lumea. De ce sa faci asa ceva? Daca nu poti juca bine, mergi pe un server la nivelul tau. E ca si cum ai juca sah cu cineva si ti-ar fura piesele.

| Silviu_7167 a răspuns:

Nu este nici-o placere sa joci cu coduri Dana happy. Te ve-i plictisi la un moment dat. Mai bine, incearca sa joci fara nuciun cod si cat mai bine. happy