| Eudaimonia a întrebat:

Cum pot modifica poze in acel fel in cat sa fac un fundal, ca de univers sau chiar toata poze in acel fundal, de "unuvers", plz funda...

Răspuns Câştigător
| LaraMaya a răspuns:

Uite ----> http://www.picmonkey.com/

Daca nu te descurci sa imi zici uite aici fb meu :) https://www.facebook.com/geo.aysha

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PHOTOSCAPE/SHOP da-mi un pm si iti spun exact sau ti-l fac eu cum doresti, nu de alta dar e mai greu sa iti explic.

| andreirapid a răspuns:

Photoshop - patern - ad patern- cauti o poza cu universul - bagi locatia ei ca patern. Dar e greu fiindca trebuie sa stai sa selectezi obiectul pe care nu il vrei in "univers" Pentru toate celalalte exista Retrica si wadi.ro

| WiLd121414 a răspuns:

In primul rand iti trebuie o poza cu tine pe un fundal simplu (Culoarea sa nu apara la tine pe haine) Apoi te selectezi pe tine din imagine si dai copy(CTRL+C), iei o poza cu universul de pe net, creezi un nou layer si dai CTRL+V.

Funda?