| HumaMihai23 a întrebat:

Cum pot pune un videoclip pe youtube? Mentionez ca am cont.

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Te duci la upload video, dai browse si dupa aia ok! simplu

| xLikeTpu a răspuns:

Bună.
Știu eu, deci, intră în contul tău, apoi acolo sus lângă Browse, iti apare Upload.
Dai acolo, și trebuie să iți apară :

Upload video
Upload Video or Record from webcam.
Apoi te descurci, presupun că esti deștept! happy.

Baftă!

| FaraNume_7993 a răspuns:

Bunakiss

Intri pe youtube.com

Dai Upload apoi dai Upload Video si selectezi videoclipul

La Preiew nu e nimic important

Apoi meri la Title si acolo scrii numele (cand cineva scrie la search numele ala sa fie)

Apoi Mergi la Description acolo cand te uiti la videoclip sub video va fi o mica descriere (nu e obligatoriu)

La Tags : Acolo scrii numele videoclipului si parti din videoclip. daca o parte din videoclip e muzica si scrii la tags muzica atunci daca cineva scrie la google muzica poate aparea videoclipul tau acolo

La categories alegi ce categorie e mai mult filmul

La Privacy lasi asa daca vrei sal vada toti

Si la URL : Acolo e linkul carel dai la prieteni sa vada videoclipul

Sper ca te-am ajutat
pa-pakiss

| ZumZz a răspuns:

Vezi acolo sus unde este baruta... unde sa cauti un video este langa el 'rasfoiti' si ''incarcati''dai click pe incarcati apoi este incarca un videoclip si asta este big grin sper ca te-am ajutat

| razvan1305 a răspuns:

Dupa ce scrii titlul piesei (chenaru ala) ai Browse|Upload

| AnneeQ a răspuns:

1.Intri pe youtube.com
2.Iti faci cont sau daca ai te loghezi
3. Apesi Upload si selectezi din compul tau fisierul pe care vrei sa-l pui
Succes! :*

| Andr3yCzz a răspuns:

Acolo unde scrii... este in dreapta btonul
INCARCATI! sau UPLOAD
Apesi acolo si il incarci (video)

| alexxx a răspuns:

Pai te loghezi si ai sus cu galben upload si acolostraight face

| irinathuglife a răspuns:

Langa casuta de search ai upload. apesi, selectezi videoclipul si il uploadezi. Daca videoclipul tau incalca copyright-ul o sa fie sters automat.

| Deya_6605 a răspuns:

Acolo unde ai search, undeva cu 1-2 cm mai in dreapta ai "upload", dai click acolo si dupa pe "upload video", il cauti in pc tau, dai dublu click pe el apoi astepti sa se incarce, ii dai un titlu si dai mai jos de cursor si dai click pe "save changes"

| PrivateGod a răspuns:

Pai dai Sing In, si Upload your video!big grin

| maryusGosSu a răspuns:

Te loghezi. intri pe youtube si vezi ca in dreapta langa search apare upload, dai click.iti apare o caseta cu un chenar galben in care scrie upload video. dai click acolo. cauti video in pc si apoi completezi cu numele.categoria. astepti 5-10 min sa se incarce complet si gata. iti da si linkul pentru video. SUCCES!
Funda?:X

| sufletverde a răspuns:

* Faceţi clic pe linkul Încărcaţi din partea superioară a paginii YouTube.
* Faceţi clic pe butonul „Răsfoiţi", pentru a căuta fişierul video pe care doriţi să îl încărcaţi pe site-ul YouTube. Selectaţi fişierul de încărcat.
* Faceţi clic pe butonul „Încărcaţi videoclipul", pentru a iniţia procesul de încărcare.
* În timpul încărcării videoclipului, introduceţi cât mai multe informaţii referitoare la videoclip în câmpurile relevante (inclusiv Titlu, Descriere, Etichete şi Categorie). Nu aveţi obligaţia de a furniza informaţii particulare, dar cu cât veţi oferi mai multe informaţii, cu atât va fi mai uşor pentru utilizatori să găsească videoclipul dvs!
* Faceţi clic pe butonul „Salvaţi modificările", pentru a salva actualizările pe care le-aţi adus fişierului video.