| AnemonaP a întrebat:

Cum pot sa adaug pe facebook prieteni la family? funda mare mare

Răspuns Câştigător
| Jacob27 a răspuns:

Dai acolo la Edit my profile/featured people si acolo ai family si acolo scrii numele.

8 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Când intri pe facebook ai sus în dreapta Home, Profile și Account.
Apeși Profile și îți apare dedesubt Edit Profile.
Îți vor apărea opțiunile profilului tău. În stânga alegi Featured People - a treia opțiune. Acolo poți stabili starea (in a relationship, etc), și dedesubt ai Family. Scrii nickul celui pe care vrei să îl alegi și lângă ai Select Relationship și toate rudele și gradele de rudenie de la mic la mare - sister, brother, daugher, etc.

Dai apoi Save Changes și gata ești.
Baftă!

| MDLNA a răspuns:

Dai la profilul tau,apoi daca pui clik-ul deasupra cuvantului "prieteni/friends" iti va aparea un creion mic,dai pe el, apoi iti va aparea sa creezi un nou grup, sau daca nu iti va aparea sa scrii numele membrilor familiei.
Sper ca am fost explicita.

| sanders a răspuns:

Pai dai acolo unde scrie contul meu sau my account depinde daca e in eng sau rom si apoi apesi unde scrie editeaza prieteni si scrie acolo pe undeva prin dreapta mai sus +creeaza o lista si dai acolo
apoi unde scrie introdu un nume in partea din stanga iti pui ce nume vrei tu familie family etc si selectezi din lista de prieteni pe cei pe care ii vrei si apoi apasa unde scrie creeaza lista
si asta e tot

Răspuns utilizator avertizat
| Bobby_3542 a răspuns:

Edit Profile - Featured People

| Alexandra_5902 a răspuns:

Profile -> Info (meniul din stanga) -> Basic Information -> Edit -> Featured people (meniul din stanga)

| Marinutza_7496 a răspuns:

Dai la editare profil si in partea stanga scrie persoane importante, dai acolo, adaugi prietenul si alegi ce grad de rudenie doresti:*

| isit a răspuns:

Bara de sus, Profil, Editare profil, Persoane importante (a treia optiune). happy