| Oana_3252 a întrebat:

Cum pot sa aflu parola ce mess la un id fara sa ii sparg contul?

Răspuns Câştigător
| Kyuubimon a răspuns:

Il intrebi pe proprietar, poate ti-l da.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Vezi ca este caz penal. Asa ca abtine-te!

| Damasc a răspuns:

Nu poti si de asemenea nici nu poti sparge un cont de Yahoo.

| Damasc a răspuns:

Nu poti si de asemenea nici nu poti sparge un cont de Yahoo sau o poti afla prin ghicite, alta solutie n-ai.

| gfy a răspuns:

Nu ai cum sa afli parola si nici sa spargi un cont. Iti trebuie multa "scoala" sa spargi un cont. Vorbim de Yahoo, nu de o alimentara.

| rzrs a răspuns:

Pai, nu se prea poate. Trebuie sa ai cunostinte si "vrajeala" multa... Daca ai access la pc. documenteaza-te de "keylogger"