| Emiii a întrebat:

Cum pot sa fac png'uri cu PhotoFiltre?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intai alegi unealta "Lasso", adica ala care seamana cu un lasou.
Apoi, cu atentie faci un contur in jurul imaginii, dupa care te duci la Image, Transparence Automatique si alegi prima varianta (sunt doua). O salvezi ca PNG si gata.happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai deschizi photofriltre.
Apoi dai pe "lasso", care e in partea dreapta a paginii.
Faci un contur cu atentie in jurul imaginii dorite si apoi uite-te pe toata pagina ca scrie Image, TransparenceAutomatique.
Dupa aceea il lasvezi cu varianta png si asa ti l-ai facut.
Sper ca ti-am fost de folos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai il deschizi, dupa aia pui poza, dupa aia dai pe galetusa si dai pe spatiile care nu vrei sa apara, dupa aia e un om sus in dreapta cu multe patratele alb si grii dupa aia dai pe x si gata