| DanoninoIT a întrebat:

Cum pot sa fac timpul sa treaca mai repede pana la vacanta de vara?(Impropriu spus pentru ca timpul trece la fel pentru toti.)Adica mai sunt gen 19 zile si nu mai am rabdare :'(

Răspuns Câştigător
| RuiN a răspuns:

Pai încearcă sa nu te gândești la cât timp mai este happy
Descarcați un joc pe telefon / calculator, distreaza-te cu prieteni pe afara, prietena. Te uiți la un film, poți sa faci destule lucruri distractive. distractive. Si repet, încearcă sa nu te gândești la cât mai este de școala ^^ Good Luck!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, e usor. Spune dupa fiecare 5 minute:"au mai trecut 5 minute".

| NASAgov a răspuns:

Salut. Eu îți recomand să aștepți până atunci că nu ai nimic de pierdut. Dacă nu vrei să tragi tare în ultimele săptămâni de școală, poți să faci așa:
-chiulește de la orele predate de profesori indulgenți sau care nu pun absențe, sau fă caterincă în oră. Îți spun că nu o să mai vrei să vină vacanța. O zi faină!