| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Cum pot sa imi pun poza mea ca aspect de profil? Multumesc mult pentru ajutorul acordat

4 răspunsuri:
| MangoGirl a răspuns:

Tu vrei sa-ti schimbi poza de la profil?, usor. da-i in stanga la editare profil, iei o poza de la browser, o descarci si ii dai sa salveze si gata

| sfdshsnsa a răspuns:

Ai acolo la Editare profil o caseta si dai browse happy
Funda? :X

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Intri pe hi5, sub poza aia mica de la profil, scrie : modifica aspectu l, intri acolo, in partea dreapta sus scrie : aspecte create de mine creeaza un aspect pentru profil si dai click acolo. happy
- de aici : te duci la prima sectiune unde scrie : pagina globala, alegi fisierul, dar ai grija, daca poza e prea mare trebuie micsorata intai :-s, in fine, sa zicem ca indeplineste conditiile, dupa ce ai ales fisierul dai click pe chestia aia mica albastra, astepti, iar apoi daca o sa-ti apara "elimina imginea" e ok, dar daca o sa-ti apara ceva de genul : dimensiunea de fisier a imaginii nu trebuie sa fie mai mare de 250 kb, asta inseamna, cum ti-am mai spus, ca v-a trebui sa micsorezi poza. happy [foloseste photoscapehee hee]
Asa happy, dupa ce ti-a aparut elimina imaginea, incepi sa completezi celelalte cerinte : la culoare de fundal, pui orice culoare vrei tu, dar sa fie in engleza happy, la fel procedezi si la culoarea textului, culoarea link-urilor happy, iar la pozitie, atasare si repetare pui la fel, ce vrei tuhee hee.
Dupa ce ai completat pagina globala nu uita sa dai un nume aspectului, vezi sus : nume. happy [scrii absolut ce nume vreihee hee ]
Apoi, dai "salvare".
Acumhee hee ...sus scrie ceva de genul succes s. a. m. d, printre care si "aspecte realizate de mine"
-dai click acolo, si o sa-ti apara aspectul creat, iar sub el 4 sectiuni, dintre care tu vei da click pe "utilizare aspect". happy

Cam atat, am incercat sa-ti explic putin mai detaliat, sper cai inteles.
Succes :*.

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Nu primesc funda? puppy dog eyes