| marius577 a întrebat:

Cum pot sa imi setez din nou pagina de start pe google? Am schimbat-o din greseala.

Răspuns Câştigător
| KnightOfNight a răspuns:

Daca ai browseru in engleza dai la tools apoi options, general, si scrii la home page www.google.ro :)

9 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Unelte -> Opțiuni -> Pagină de start -> Acolo va trebui să scrii www.google.ro

Succes! :)

| Anonymus314 a răspuns:

Depide ce browser folosesti... de obicei intri in Tools(Instrumente) si ai acolo la hompage.pagina actuala.(pe care o ai acum), si scrii in bara aceea:www.google.ro si dai ok/close/yes, sau ce ai tu acolo. sper ca ti-am fost de folos.

| yanis a răspuns:

Intrii sus la setari...este sub X o cheie, intrii acolo si dai click pe options si ai aclo tot ce iti trebuie sa o resetezi.

| andrey23 a răspuns:

La ce browser? tools>internet options> default homepage (www.google.ro)

| JamesDeLa2 a răspuns:

Daca ai browserul in limba romana intrii la unelte=>preferinte=>pagina de acasa iar in engleza intrii la tools=>preferences=>home page

| Alecsa11 a răspuns:

Tools -> Options -> General -> Main/Home page.

| Dany183 a răspuns:

Intri in Mozzila Firefox ( daca ai acest browser ) dai sus la unelte (tools ) apoi dai Optiuni ( Options ) si iti va aparea ceva acolo! si uitatea atent si undeva scrie " Pagina de start " si scrii acolo www.google.ro
FUNDA! :D

| stickere a răspuns:

Unelte-optiuni-pagina de start

www.stickerelaptop.info

cele mai bune si mai tari stickere pentru laptop si pentru orice alte obiecte de pe piata,personalizate,laminate cu folie de protectie(nu se zgarie),orice imagine, orice dimensiune, la doar 28 lei

| tjoHeN a răspuns:

Www.google.ro -> Alege Google.ro ca pagina de start :)