| BOOBZen a întrebat:

Cum pot sa-mi conving parintii sa-mi cumpere un caine, mai ales un bichon frise, eu le zic de bichon frise ca e usor de dresat si alte chestii bune, dar tot nu-mi cumpara, va rog mult ajutor, imi doresc unul mult de cand perusul meu... sa zic asa, s-a dus in raicrying, si acum imi este dor de el, si acum ca 's-a dus' vreau sa-mi cumpar un alt animal, un bichon frise, dar cum pot sa-mi conving parintii sa-mi cumpere unul?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndruȘșca a răspuns:

Nu poti sa-ti convingi cainii sa-ti cumpere un caine laughing. poate parintii

| OnlyGirl a răspuns:

Ce tarelaughing ai niste parintii caini. vrei un fratiorlaughing

| Anne79 a răspuns:

Poi de ziua ta vorbesti cu prietena ta cea mai buna sa vorbeasca cu prieteni pe care ii inviti la ziua ta sa puna toti bani impreuna sa iti cumpere un bichon eu asa am facut.doar ca prieteni mei nu stiau ca eu stiu si nici parinti nu stiau ce vor prieteni mei sa imi cumpere de ziua mea si cand am primit cainele parinti mei nu au mai zis nimic au spus ca ii chiar dragut si era asa mic si frumos si miau cumpar si un cos in care mi lau dus si era legat cu o fundita.asa fericita am fost eu atunci love struck baftaaaaaa!
fundita?♥

| Lorena_8088 a răspuns:

Daca stai la bloc si n-ai timp, ia-ti un animal care nu necesita multa atentie.Cum ar fi un porc de guineea. Daca unul din parinti e casnic sau poate sa-si ia animalul la lucru, ia o pisica ragadoll.Ea ofera multa dragoste si este animal de poala.

| georgiana_1628 a răspuns:

Cred ca a vrut sa zici cum sa-mi convig parintzi sa-mi cumprere un caine nu?laughing pai ce ii asa greu? zici si tu ca te pui pe invatat mai mult sau eu stiu ce si poate iti ia si daca nu iti ia asta ejh nu cred ca mori daca nu ai un bichon