| kynleiii a întrebat:

Cum pot sa`mi instalez yahoo pe mobil? Sau cum pot sa intru pe mess.Meebo nu merge si pana acum mi-am intalat doar facebook`ul.Telefonul e LG Gt 405

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are sistemul android si poti intra in (market) descarci aplicatia gratuita de yahoo pentru mobil. Dai la search si pui yahoo.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa intrii pe mess intra de pe www.yahoo.com te loghezi cu id si parola si stai pe messenger!
P.S.: >>LG-urile sunte cele mai slabe la rezistenta sa ai grija sa nu-l scapi ca daca l-ai scapat gata e cu el!>>

| Cosminovici18 a răspuns:

Ti-am zis ca sunt foarte proaste LG la rezistenta!

| kynleiii explică:

@Skittles007 : Il am de aproape 1 an si l`am scapat de multe ori...si nu imi mai merge aproape deloc touchscreen`ulcrying

Întrebări recente