| Debbiee a întrebat:

Cum pot sa scot pe cineva de la prietenii pe FaceBook? big grin Multumesssc happy :*

Răspuns Câştigător
| addme a răspuns:

Hey! Te duci pe pagina lui de profil si sub lista lui de prieteni din stanga o sa gasesti "Unfriend", dai click si gata! Sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Dai click pe el
si dupa aia daijos sub prieteni -scoate din lista de ptrieteni-

| butterfly2013 a răspuns:

Intra in lista de prieteni si alege comanda

| mee_4833 a răspuns:

Dai pe peretele persoanei respective si sub numarul lui de prieteni iti scrie :"Sugereaza-i prieteni" si apoi "Scoate din lista de prieteni". Dai un simplu click si ai rezolvat. Funda?batting eyelashes