| тøхх a întrebat:

Cum pot sa sterg un album dupa hi5? Fara sa sterg toate fotografiile 8-) pentru ca am multe. Daca sterg albumul cu poze, se sterg si din comentarii? :O

5 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Muti pozele din album in altul
cand dai editare album iti arata acolo
si apoi il stergi

sau daca vrei doar sa iti schimbi numele albumului
intri pe album
in stanga scrie undeva gestionare fotografii
dai click acolo
si apoi iti vor aparea toate pozele iar in stanga lor va scrie editare album
dai si iti schimbi numele sau iti muti pozele in alta parte

mult de scris laughing

succes :*

| тøхх explică:

Daca se sterg fotografii am vazut ca se sterg si comentariile. sad Nu mai raspundeti. oh go on

| DoRu a răspuns:

Intrii intr-un album si ti click-ul apasat pe o poza si muti poza in alt album daca n-ai inteles lasa un mesaj privat cu id tau de mess si o-ti arat cumhappy
TOXX, daca nu stii taci ne le mai zi la altii ce sa faca!

| SmileIsForFree a răspuns:

Deschizi albumul pe care vrei sa il stergi.
Dai click pe 'Gestionare forografii'.
In lista care apare in partea stanga, selectezi numele albumului pe care vrei sa il stergi.
Tii click pe poze si le muti in alt album.
Cand ai golit albumul, dai terminare si iesi de pe pagina aia.
Redeschizi pagina de hi5 si o sa ai albumul gol, apoi dai pe 'Stergere Album'. Pozele iti vor ramane in albumul in care le-ai mutat si nu o sa se stearga comentariilehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa muti pozele si nu ti se sterg comentariile si dupa aia stergi albumulwinking