| sk8terkid12 a întrebat:

Cum pot sa vorbesc ca un taran? joc rolul unui taran saptamana viitoare intr-o piesa de teatru si trebuie sa invat sa vb ca un taran lol...

6 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Asta esti nu e nevoie sa te forteziwinking

| Emmeii a răspuns:

Uita-te prin DEX.

| Emmeii a răspuns:

La arhaisme.

| gigiro a răspuns:

Da ce, crezi ca stii sa vorbesti? Pentru un tanar de 17 ani, cu studiile in Germania, care vrea sa dea la facultate, care e influentat de ingerii negri si care-mi adreseaza mesaje atat de vulgare, nu numai ca nu esti taran, esti chiar asa cum ai spus tu :un analfabet.Astept alte mesaje dela tine, tot asa de incitante.

| deviant18 a răspuns:

Da o fuga pana la bunici si stai cateva ore de vorba cu vecinii de pe acolo sau cu tinerii si te'ai scos garantatlaughing

| sk8terkid12 explică:

Nfluentat de ingerii negri? am spus ca nu mi plac cretinule