| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de celulita? Fac sport. Fac handball de 1 an jumate, am facut aerobic 3 ani, si merg la piscina sa inot aproape in fiecare saptamana.straight face. DAR AM CELULITA! cateodata la antrenamente, mai fugim si pe stadion, dar degeaba. ajutati`ma?straight face

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa te indrume el si asta trebuie sa tii in cont mancarea pe are o mananci daca are multa grasime genereaza celulita probeaza ceva slab

| CriCri a răspuns:

Si matusa mea are celulita(41 ani) si vrea sa scape de ea cu orice pret. Am fost odata cu ea in oras si si-a cumparat de la farmacie o crema anti celulita, care incalzeste pielea, iar aceasta se inroseste. Mi-a spus ca a mai folosit-o de cateva ori, si ca are efect. Succes! :*

Răspuns utilizator avertizat
| cristina_3322 a răspuns:

Coji de portocala :p

| Georgel_6390 a răspuns:

E putin doar cateodata. Si efortul trebuie sa fie intens! E probabil sa ai ceva in neregula, si cel mai indicat este un control! T