| paulici09 a întrebat:

Cum pot schimba parola la un cont de club penguin? am o sora care tot imi intra pe el si m-il face urat! dau funda

3 răspunsuri:
| ellena3322 a răspuns:

Buna pai dai cluc acum pe siteul pe care til dau eu acum si vezi ca scrie forgot your password si dai acolo si de aici te descurci tuh si dai acolo si iti da un forlmula sa scrii numele pingiunului si emailul si ai sa vezi tu. Te descurci http://support.clubpenguin.com/lost-password.php? playhome_en

| Doru19999 a răspuns:

Poi dai acolo pe am uitat parola si dupa puneti emailu si vei primi un link de resetare a parolei
Funda?

| OctaTavi a răspuns:

Iti faci alt cont