| KosmYnTDR a întrebat:

Cum pot sterge o pagina de facebook?

Răspuns Câştigător
| mirelle a răspuns:

Intri la pagină->Panou de administrare->Manage->Editează pagina->Modifică dreprurile->Șterge pagină [jos] Fundă?big grin whistling

7 răspunsuri:
| Emilian86 a răspuns:

Salut
Cei de la facebook si-au luat destule masuri de precautie pentru a nu ajunge pe urmele hi5. asa ca poti sa iti dezactivezi contul, insa chiar si asa contul tau ramane activ undeva intre 8 si 12 luni cat datele contului tau raman in baza de date facebook. mai multe nu stiu nici eu. sper sa te fi ajutat cu ceva

| HocusPocus a răspuns:

Intri la "contul meu" sus in dreapta, apoi intri la "setarile contului" iar apoi la "securitate" si apesi pe "dezactvare"big grin
!

| mirelle a răspuns:

Ai reușit? am uitat să precizez trebuie să aștepți 14 zile parcăhappy

| Radoi_Madalin_Dlk_1981 a răspuns:

Intra pe pagina. du-te la panou de administrate da la editeaza setarile sa in joc pana se termina si ie acolo : sterge pagina dai pe editeaza si dai sterge si gata... happy sper sa te fi ajutat cu ceva happy

| Cristea_Lucia_1963 a răspuns:

Poze pagini

| Vyoleta_Vyoleta_1979 a răspuns:

Cineva mi-a creiat o pagina falsa folosind id si pozele mele cum il pot sterge?