| DeniiMeow a întrebat:

Cum pot sterge un hi5? Nu vreau sa sterg numai...

Răspuns Câştigător
| mcrenma a răspuns:

Un hi5 nu merge sters de tot. Sus in dreapta scrie "account" sau cont (in romana). Dai click acolo, si tot in dreapta apare un buton cu "cancel my account". Si de acolo este usor. Dar inca odata, el nu este sters de tot, ci ramane in baza de date a celor de la Hi5. Dar macar nu mai poate fii accesat de nimeni.

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Dai la cont, anulare profil pui adresa e-mail si parola... dai next, si dupa te descurci tu ca iti apar niste cerinte sa bifezi.big grin asta e inceputu` pe care ti l-am zis ...ca sa-ti fie mai usor :*

| valThina a răspuns:

Intrii pe hi5 dai la cont(intre log out si mesaje sus in dreapta) si apoi dai anulare cont.va trebui sa scrii mail-ul si parola si apoi anulare cont si urmezi instructiunile

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai acolo la cont si anulare cont gatabig grin

| apaplata_3820 a răspuns:

Hi5 nu se sterge.